NASI ABSOLWENCI
W „Piątce” już kolejny rok działa zespół redakcyjny szkolnego koła dziennikarskiego. Uczniowie należący do koła przeprowadzają wywiady z absolwentami Szkoły Podstawowej Nr 5 im. M. Konopnickiej w Chełmie. Absolwenci wspominają czasy nauki w naszej podstawówce.

Wywiady z absolwentami Szkoły Podstawowej Nr 5 im. M. Konopnickiej w Chełmie:

Rok szkolny 2014/2015

Skład zespołu redakcyjnego:
Dariusz Kwietniewki, Patryk Kowalski, Filip Lachowicz, Mateusz Drzas, Michał Winiarczyk, Patrycja Winiarczyk, Konrad Gałek
Natalia Wojtaszuk [więcej]
Aleksandra Wyhadańczuk [więcej]
Justyna Głuszek [więcej]
Michał Dyczko [więcej]
Magdalena Krop [więcej]

Skład zespołu redakcyjnego:
Jakub Karwacki, Angelika Hołowacz, Tomasz Płonkowski, Michał Winiarczyk, Weronika Wanarska, Patrycja Petelska, Oliwia Grela, Klaudia Łożyczka, Zuzanna Zając
Zofia Płonkowska [więcej]
Katarzyna Kiwińska [więcej]
Karolina Rataj [więcej]
Jakub Wydra [więcej]

Skład zespołu redakcyjnego:
Weronika Wrońska, Weronika Wanarska, Joanna Styk, Oliwia Grela, Patrycja Orzechowska, Filip Lachowicz
Paulina Kautsch [więcej]
Patrycja Martyniuk [więcej]

Skład zespołu redakcyjnego:
Skład zespołu redakcyjnego szkolnego koła dziennikarskiego w roku szkolnym 2017/2018: Oliwia Grela – redaktor naczelny, Joanna Styk - z-ca red. naczelnego, Weronika Wanarska – fotoreporter, Róża Wojdyło-Nafalska – dziennikarz, Weronika Wrońska – dziennikarz, Patrycja Orzechowska – dziennikarz, Kinga Kułaga – dziennikarz, Filip Lachowicz – dziennikarz.
Siedziba redakcji: Międzyszkolne Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej.
Opiekun koła: Luiza Nieradko
Jacek Kuśmierczyk [więcej]